Promocje i rabaty

Promocje i rabaty

Dla naszych klientów przygotowujemy różne promocje i rabaty. Sprawdź niektóre z nich!
Pierwszy miesiąc prowadzenia firmy gratis
Pomoc w założeniu jednoosobowej działalności gratis
Kilkakrotny dojazd po dokumenty do siedziby firmy gratis
Darmowy miesiąc prowadzenia firmy za polecenie biura innemu klientowi

Warunkiem jest pozostanie nowego klienta na czas minimum trzech miesięcy.

Od lat współpracujemy z Biurem Rachunkowym Beaty Dąbrowskiej i mogę z pełną odpowiedzialnością każdemu polecić współpracę z Panią Beatą. Rzetelna i solidna firma. Profesjonalna obsługa, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta. Niewątpliwie powierzenie swoich spraw odpowiednim osobom daje nam duży komfort psychiczny w Biurze Rachunkowym Beaty Dąbrowskiej panuje wspaniała atmosfera i załatwiając swoje sprawy biznesowe czuję się jak gość mile widziany a nie zwykły klient. W pracy z klientem potrafi przekazać wiedzę w sposób prosty i zwięzły, co dla mnie ma ogromne znaczenie Pani Beata posiada duże umiejętności w prowadzeniu księgowości oraz naprawdę ogromne doświadczenie co daje nam poczucie bezpieczeństwa, spokój i pewność, że nasze sprawy są w najlepszych rękach.

Izabela N.
klient

Bardzo doceniamy rodzinną atmosferę firmy, którą tworzą jej pracownicy. Mamy do nich bardzo duże zaufanie, a to dla nas niezwykle ważne.

Gabriel W.
klient

Z pełnym przekonaniem rekomenduje Biuro Rauchunkowe. Pani Beata Dąbrowska świadczy bezproblemową, rzetelną, terminową i zgodną z panującym prawem księgowym usługę godną polecenia każdemu, który woli skupić się na prowadzeniu swojego biznesu i przekazać sprawy księgowe w kompetentne ręce. Współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze oraz w bardzo sprawnym kontakcie.

Mateusz W.
klient

Trafiłam do biura pani Beaty z polecenia znajomego już kilka lat temu. Choć moja branża nie jest prosta, nigdy nie było problemu z prowadzeniem ksiąg. Doceniam to, że zawsze otrzymam pomoc czy poradę.

Katarzyna K.
klient

Obsługa jest bardzo solidna i miła, nie ma żadnych problemów z załatwianiem formalności. Panie są pomocne i cierpliwe do klientów którzy nie maja pojęcia o księgowości.

Małgorzata D.
klient

Najlepsza współpraca z jaką miałem odczynienia za naprawdę rozsądną cenę!

Patryk D.
klient

Przyjazna atmosfera i zero stresu jeśli sama coś zapomnę, zawsze można zadzwonić dopytać. Przy okazji naprawdę przystępne ceny w porównaniu do okolic.

Ewa BJ.
klient

Odkąd współpracuje z Panią Beatą księgowość nie jest już moją zmorą 🙂

Józef Ś.
klient

Zawsze wszytko na czas i zawsze solidnie, także mogę polecić z czystym sumieniem każdemu!

Andrzej K.
klient
Kontakt z nami

Zachęcamy do kontaktu. Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do soboty, w godzinach od 8:00 do 18:00.

Biuro rachunkowe Beata Dąbrowska
ul. A. Mickiewicza 102
34-240 Jordanów
NIP: 735 108 03 99

Tel. kom. (+48) 795 131 294

E-mail: biurorbd@gmail.com